Joggingbroek man zwart

€29

Comfortabel met een hoofdletter C. De stof is aan de binnenkant geruwd, waardoor deze heerlijk zacht en warm  aanvoelt. Deze joggingbroek combineert perfect met de sweater of hoodie. 

    • 100% biologisch katoen
    • Slim fit
    • Zachte, geruwde binnenkant 
    • Elastische taille
    • Enes is 1.81 m en draagt maat M
    • Was bewust: was op <30°C en laat drogen in de buitenlucht. Gebruik geen bleek. Strijken wanneer nodig.
    • Prijs wanneer we met tussenhandel zouden werken: €38. Prijs wanneer we in Portugal zouden produceren: €68.

    Bij de productie is de stof iets te veel geruwd, waardoor er veel pluisjes loskomen aan de binnenkant bij het dragen. Het helpt om de broek een paar keer binnenstebuiten te wassen, als het goed is stopt het pillen daarna voorgoed. Als je problemen hebt, laat het ons weten:)

    De joggingbroek heeft een relaxte, taps toelopende pasvorm. De tailleband en onderkant zijn elastisch. 

    In cmSMLXL
    Taillebreedte47505356
    Heupbreedte49525558
    Dij bij kruis2425.52728.5
    Onderkant breedte1414.51515.5
    Binnenbeen lengte74757677
    Buitenbeen lengte106108110112

    We bieden basics die beter zijn voor onze planeet en de mensen die erop leven. Door duurzame producten te dragen, zet je weer een stap richting een duurzamere wereld. Dit is hoe je een kleine positieve impact kunt maken!

    Onze eerlijke basics zijn ontworpen om het maximale te bieden aan comfort en duurzaamheid, tegen vriendelijke prijzen. Wat maakt onze producten duurzaam? 

    1. We gebruiken duurzame materialen, zoals biologisch katoen en Tencel. 

    2. Alle producten zijn GOTS-gecertificeerd "biologisch" gecertificeerd door CU 855347. 

    3. Al onze producten zijn veganistisch, goedgekeurd door Peta

    4. We produceren ethisch en transparant, in samenwerking met Colombus in Bangladesh. 

    5. We gebruiken verpakkingen met weinig afval. Ofwel plasticvrij of van gerecycled plastic. 

    6. We bieden klimaatneutrale verzending. 

    7. De accessoires, zoals de labels, zijn ook duurzaam.

    Wil je meer informatie? Bekijk onze uitgebreide pagina over duurzaamheid. Bekijk ook ons ​​nieuwe Youtube-kanaal: The Sustainability Show. De eerste video die de GOTS-certificering uitlegt, is nu klaar. Meer volgt binnenkort:)

    We verzenden alle bestellingen met DHL GoGreen. Dat betekent dat je een tracking nummer ontvangt en dat de verzending klimaat neutraal is! 
    1. We verzenden van maandag t/m vrijdag. Normaal gesproken verzenden we binnen 24 - 48 uur, nadat jij je bestelling hebt geplaatst.
    2. Je krijgt een e-mail met je tracking nummer zodra het pakket het magazijn verlaat. 
    3. Retourkosten zijn niet inbegrepen. Deze kosten zijn voor jou. 

    Shipping costs:

    Waar woon jij ?VerzendkostenGratis verzenden vanaf?Levertijd?
    Duitsland003-4 dagen
    Oostenrijk3 €50 €4-5 dagen
    Europa5 80 €7-10 dagen

    Hierboven zie je een overzicht van de verwachte verzendkosten en levertijd (het aantal dagen tussen bestellen en leveren). We verzenden niet in het weekend. Helaas kan het soms gebeuren dat er vertragingen ontstaan bij de verzenddienst, hier hebben we helaas geen invloed op. Maar... soms gaat het juist sneller!  :) 

    Wil je iets retour sturen?

    Customer Reviews

    Based on 6 reviews
    83%
    (5)
    17%
    (1)
    0%
    (0)
    0%
    (0)
    0%
    (0)
    G
    G.B.
    Super Cosy
    B
    B.
    I like them
    Well thank you! We are very happy to read this. Enjoy our product!
    R
    R.K.
    Comfy and nice
    D
    D.
    NICE
    J
    J.
    Super comfy

    Customer Reviews

    Based on 5 reviews Write a review

    Ook iets voor jou

    Onlangs bekeken