De afmetingen van de joggingbroek vind je hieronder. De broek valt wat smaller, dus bij twijfel of voor een iets meer baggy look, kies dan een maatje groter!

In cmXSSML
Taille breedte35373941
Heupbreedte40434649
Dij bij kruis2526.52829.5
Knie breedte15.516.517.518.5
Onderkant breedte1111.51212.5
Buitenbeen lengte98.5100.5102.5104.5